• info@ankaramezuniyet.com
  • (+90) 542 694 4008

Neden Mezuniyet ?

Neden Mezuniyet ?

Neden Mezuniyet ?

Herkes İçin Çok Sıradan Bilinen "Mezuniyet" Kelimesinin Anlamı Bizim İçin Çok Farklı.

Firma Kurucumuzun İlköğretim Ve Lise Hayatının Mezuniyetine Dair Tek Bir Hatırasının Olmaması Tamamen Bu İşi Profesyonel Olarak Yapmaya Başlama Sebebidir.


2012'de Türkiye'deki İlk ve Tek Olan Ankara Mezuniyet Markasını Kurduk.

2012'den Önce Türkiye'de Bu İş Yapılmıyomuydu Kardeşim Diyeceksiniz Belki.
Bilmiyoruz Orasını Ama Büyük Bir Eksikliğin Olduğunu Farkettikden Sonra İsim Araştırmalarımız Sonucunda Ankara Mezuniyet Adıyla Direk Olarak Markalaşma Yoluna Girdik.

Daha İlk Yılında İlk Sezonda Ankara Merkez Olmak Üzere Türkiye’nin Bir Çok İlinde Öğrenci Arkadaşlarımızın Mezuniyet Anılarını Ölümsüzleştirmek İçin Profesyonel Anlamda Hizmetler Sunmaya Başladık.

Ankara'dan Şanlıurfa Harran Üniversitesi Tıp Fakültesine Kadar Gidip Mezuniyet Fotoğrafı Çektiğimizin Örneğini Vermeden Edemeyiz.

Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Lise ve Üniversiteden Mezun Olacak Tüm Öğrencilerin Mezuniyet Anılarını Ölümsüzleştirmek İçin Farklı Konseptler, Paket Seçenekleri, Çekim Detayları Düşünerek Profesyonel Anlamda Fotoğraf ve Video Klip Çekimleri Gerçekleştiriyoruz…

2017 Yılı İtibariyle Türkiye'de Mezuniyet Organizasyonu Alanında Hizmet Veren Tek Firma Olan Ankara Mezuniyet Markasıyla Yılda Ortalama 10.000 Öğrencinin Mezuniyet Anılarınızı Ölümsüzleştiriyoruz…

Örnek Çekimlerimiz İçin Galerimizi İnceleyebilirsiniz…