Türkiye'nin Mezuniyet Markası

S.S.S.

Sık Sorulan Sorular
Yıl Sonuna Kadar Tüm Zamanlarda!
Tavsiyemiz Sınav, Proje, Staj ve Mezuniyet Yoğunluğunuz Başlamadan Kış Aylarında Hatta Hemen İç Mekan Çekimi Randevunuzu Oluşturmanızdır.
Dış Mekan Çekimleri İçin;
Nisan-Mayıs-Haziran-Temmuz-Ağustos-Eylül-Ekim Aylarını Tercih Edebilirsiniz
Platform çekimlerimiz Gençlik Caddesinde (Anıtkabir Yakını) bulunan ofisimizde yapılacak. Platform çekimlerinde haftanın 7 günü mesai saati gözetmeksizin saat 22.00' ye kadar hizmet sunacağız. Platformumuz rahat bir ortamda görüşme ofisi,bekleme alanı ve hazırlık odasına kadar tüm detayları sizin için düşündük.
Satış temsilcilerimiz ile +90542 115 4008 ve +90542 116 4008 numaralarımızdan iletişime geçebilir ve bütün paket içeriklerimizi öğrenebilirsiniz.
Dış Mekan için genelde hatıralarınızın olduğu Fakülte Çevresi veya Rektörlüğün Olduğu Ana Kampüs ya da Anıtkabir seçeneklerini sunabiliriz. Bu mekanlar dışında öğrenci arkadaşların farklı talepleri olursa tabi ki değerlendirebiliriz.
Evet seçebilirsiniz. İkinci mekan seçeneği için satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Cübbe kiralama ve satış işlemlerimiz mevcuttur. Çekimde kiralama veya satın alma işlemi için satış temsilcilerimize randevu esnasında bilgi verilmesi yeterli olacaktır.
Online Alışveriş Sistemimiz www.ankaramezuniyet.com.tr/shop adresinden fotoğraf baskısı, albüm, tablo vb. ürün alışverişlerinizi online olarak yapabileceksiniz.
Öğrenci Otomasyon Sistemimize giriş yaparak randevunuzu online olarak oluşturabilirsiniz ya da müşteri temsilcilerimize ulaşarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.
Sezon süresince hava durumları tarafımızca kontrol edilmektedir. Yağış olasılığı yüksek olan günler de çekimleriniz başka bir tarihe alınacaktır.
Merhaba, çekimlerimizde poz sınırlaması bulunmamaktadır. Profesyonel fotoğrafçı ekibimiz, çekim sürenizi en verimli şekilde kullanmanız için size rehberlik edecektir. İlk olarak, her katılımcının bireysel pozları çekilir. Bireysel çekimler tamamlandıktan sonra, grup üyelerinin 2-3-4-5 kişilik pozları alınır. Bir kişinin yer aldığı bir çekimde genellikle 100-200 poz çekilirken, 5 kişilik bir grup için 500-800 poz arası çekim yapılır. Bu poz sayısı, gruptaki enerji düzeyine ve isteklerinize bağlı olarak artabilir veya azalabilir. Fotoğrafçı ekibimiz, tüm gerekli pozlarınız için sizi yönlendirecektir. Ancak kişisel tercihlere göre pozlandırmalar değişebilir ve bu, çekime katılan kişilerin kendi tarzlarına göre poz sayısının artmasına veya azalmasına neden olabilir.
Çekimleriniz sırasında sizlere eşlik etmeleri ve platformumuz içerisindeki tüm alanların kullanılması için 3 misafiriniz ücretsiz olarak platformumuzdan faydalanabilir
Okulunuza özel tasarlanmış plakalar, gözlük, peruk, taç, küçük yazı tahtası, sembolik diploma ve bölüme özel tüm ekipmanlar kullanılmaktadır.
İletişim bilgileriniz fotoğrafçı ekibimize iletilmekte ve çekimden önce sizler ile iletişime geçilmektedir.
Çekim saatinden 30 dakika önce çekim yerinde olmanızı tavsiye ederiz.
Ekibimiz sizlere çekim esnasında poza girebilmeniz için tavsiyeler vermektedir. Kullanılacak mekanlarda grup arkadaşlarımızın bireysel pozları alınmaktadır. Bireysel çekimlerimiz tamamlandıktan sonra grubunuzun 2-3-4-5‘li pozlarınız alınmaktadır.
Fotoğraf teslim süremiz en fazla 30 iş günüdür. Paketinize ek olarak fotoğraflarınızı isterseniz bizden alacağınız Flash Bellek ile aynı günde teslim alabilirsiniz.
Fotoğraflarınız öğrenci otomasyon sistemi üzerinden teslim edilmektedir. www.ankaramezuniyet.com.tr adresine girdiğinizde sağ üst tarafta ‘’Otomasyon Sistemine Giriş’’ butonundan sistemimize ulaşabilirsiniz. “Ankara Mezuniyet Öğrenci Otomasyon Sistemi” firmamıza ait bir sistemdir.Ayrıca çekim gününüzde ofisimizden ek hizmet alarak hızlı teslimat seçeneğinden yararlanabilirsiniz
Paket içeriğine baskı, albüm gibi materyaller eklendiğinde tüm herkesin bu ürünleri alması gerekiyor. Ancak bu ürünleri herkes tercih etmediği için almayan arkadaşlar boşa ücret ödemiş oluyor
Biz bu durumu yıllar önce tecrübe ettik. Örnek vermemiz gerekirse ortalama bir yılda 20.000 öğrencinin çekimlerini yaptık herkesin paketinde basılı fotoğraf vardı. Ancak bu basılı fotoğrafları almak için bize ulaşan maksimum 500 kişi olmuştu. Bu yüzden paket içeriklerinden baskı vs gibi materyalleri kaldırarak sadece isteyen kişilere istedikleri zaman çok uygun fiyatlara sunuyoruz. Böylelikle herkes istediği zaman bu hizmetten ayrıca yararlanabiliyor. Bunun dışında bizim asıl işimiz mezuniyetinize yakışır profesyonel kareleri çekmek :)
Baskı vs gibi materyaller için bize bağlı kalmadan bizden aldığınız dijital hizmeti herhangi bir yerden bastırma imkanına sahipsiniz. Yine de otomasyon sistemimiz üzerinden alışveriş yapacağınız zaman güncel fiyatları görerek baskı albüm vs gibi siparişlerinizi verebileceksiniz.
Sisteme kayıt olurken bizlere verdiğiniz;
  1. Cep telefonu numarası
  2. Mail adresi
Bilgileriniz ile giriş yapabileceksiniz. Bilgileri doğru girdiğiniz takdirde cep” telefonunuza bir onay kodu gelecektir. Onay kodu ile giriş işleminiz tamamlanacaktır.
Görüntü kalitesi düşmeyecektir Sistemimiz hatıralarınızı en net şekilde sunabilmek için tasarlanmıştır.
Profesyonel fotoğrafçı ekibimiz sizler için herhangi bir düzenlemeye gerek kalmayan fotoğraflar çekecektir. Ancak yine de fotoğraflarınızda basit ışık/renk düzenlemeleri yaptıktan sonra teslim ediyoruz.
Öğrenci otomasyonuna girdikten sonra indirmek istediğiniz çekimin klasörüne tıklayarak çıkan linkler üzerinden indirme işlemini başlatabilirsiniz.
Sisteme yüklenecek fotoğraflarınız yüksek kalite ile yüklendiği için ve fotoğraf sayısı çok olduğundan dolayı indirme hızınız internet hızınıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir.
Fotoğraflarınız sisteme ‘’.rar’’ uzantılı olarak yüklenmektedir.
Bilgisayarınız için;
  1. Winrar programının son sürümü indirilmeli ve kurulmalıdır.
  2. İndirdiğiniz dosyaya sağa tıklayarak ‘’Klasöre çıkart’’ seçeneği seçilmelidir.
  3. Kısa bir beklemeden sonra fotoğraflarınız yeni oluşan klasörünüz de görülecektir.
Telefonunuz için;
Android sistemli telefonlarda:
  1. “RAR” programı indirilmelidir.
  2. İndirilen dosyayı “RAR” programıı üzerinden açarak fotoğraflarınızı inceleyebilirsiniz.
İOS sistemli telefonlarda:
  1. “Unarchiver” programı indirilmelidir.
  2. İndirilen dosyayı “Unarchiver” programı üzerinden açarak fotoğraflarınızı inceleyebilirsiniz.
Telefon numaranızı ve mail adresinizi tekrardan kontrol etmelisiniz. Ancak sorun hala devam ediyorsa +90 542 115 4008 ve +90 542 116 4008 WhatsApp hatlarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Çekim Paketleri Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin
Ofis Adresi

Maltepe Mah. Gençlik Cad Kırağı Sok. No: 13/1 ELİTPARK,
06530 Çankaya/Ankara

Telefon

+09 542 115 4008
+09 542 116 40 08

E Posta Adresi

info@ankaramezuniyet.com

Öğrenci otomasyonuna giriş yapmak için butona tıklayınız ÖĞRENCİ OTOMASYONU GİRİŞİ
Bu web sitesi ziyaretçilerimizin kişisel verilerini koruma amacıyla Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) kapsamında işlemektedir. X